pl en de
tel. 509-368-068
Oferta

Oferowane przez nas produkty mają zastosowanie prawie we wszystkich gałęziach przemysłu.


Zastosowanie oferowanych przez nas produktów pozwala:
- zwiększyć trwałość maszyn i urządzeń,
- wydłużyć cykle remontowe,
- zmniejszyć straty energii.


Jedną z najmocniejszych stron naszej Firmy, jest błyskawiczna reakcja na sygnał od klienta - służymy konsultacjami technicznymi, doborem odpowiednich elementów i doradztwem przy zamówieniu części, oraz szybką realizacją zamówień.


Naszą ofertą szczególnie pragniemy zainteresować wszystkich użytkowników maszyn i urządzeń o napędzie hydraulicznym, w tym firmy budowlane, transportowe, drogowe, kopalnie i kamieniołomy, huty, stocznie i rafinerie, zakłady produkcyjne i przemysłowe, warsztaty i serwisy naprawcze, głównych mechaników, szefów utrzymania ruchu, konstruktorów, technologów oraz wszystkich, którym możemy zaoferować pomoc w zakresie naprawy i konserwacji maszyn oraz poprawy trwałości urządzeń, a co za tym idzie obniżenia kosztów przestojów i remontów.


Oferujemy części zamienne oraz podzespoły hydrauliki siłowej poniższych producentów:
REXROTH (Brueninghaus Hydromatik, Mannesmann Rexroth, Uchida Rexroth, Hydro-Gigant, Hägglunds), LINDE, MOOG, BOSCH (BOSCH-REXROTH), KAWASAKI, SAUER (SAUER - DANFOSS, SUNDSTRAND), LIEBHERR, PARKER, COMMERCIAL, DENISON, SALAMI, CASAPPA, POCLAIN, KAYABA, HITACHI, DAVID BROWN, EATON, TOSHIBA, DAIKIN, SHIBAURA, NACHI, CATERPILLAR – CAT, KOMATSU  i wielu innych.


To światowi liderzy w produkcji napędów i sterowań. Najwyższa jakość oferowanych produktów, dbałość o każdego klienta to tylko niektóre z atutów tych firm.

Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie "znakami towarowymi") umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów. Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.